Zapraszamy do rejestracji

Zapraszamy do reklamowania się na naszej stronie.

     Z TeachingMachinery korzystają ludzie chcący usprawnić proces nauki języków obcych. Są to ludzie wykształceni lub aktualnie uczący się. Formy reklam przez nas proponowane nie przeszkadzają w nauce, a jednocześnie dzięki oszczędnej grafice strony są dobrze widoczne. Dodatkowo duża ilości odsłon przypadająca na jednego użytkownika daje możliwość prezentacji Państwa produktu co na pewno przyczyni się do wzrostu sprzedaży, jak i wzmocni świadomość Państwa marki w potencjalnych klientach.

Co oferujemy?

1. Billboard

2. Button 125x125

3. Wizytówka firmowa

4. Mailing

5. Oferta specjalna

6. Jak otrzymać ofertę i zamówić reklamę?

1. Billboard

     Jest to reklama o wymiarach 750x100 w postaci grafiki lub animacji znajdująca się na górze strony i wyświetlana na wszystkich podstronach serwisu.

2. Button 125x125

     Forma reklamy graficznej o wymiarach 125x125 pikseli znajdująca się po prawej stronie zaraz przy odpowiedziach testowych. Jest to, mimo niewielkich rozmiarów, zdecydowanie najabardziej widoczna dla naszych użytkowników forma reklamy. Reklama wyświetla się zawsze podczas roziwązywania testów przez naszych użytkowników.

3. Wizytówka firmowa

     Wizytówka firmowa to miejsce gdzie prezenujemy takie dane Państwa firmy jak:

- logo;
- dane teleadresowa;
- strona internetowa;
- e-mail;
- miasta w których prowadzą Państwo działalność;
- inne informacje np. jakich języków obcych dotyczy działalność Państwa firmy.

Dodatkowo każdą wiztówkę można wyróżnić kolorystycznie. Ceny zależą od miejsca wizytówki.

4. Mailing

     Nasi użytkownicy zgodnie z regulaminem TeachingMachinery wyrażają zgodę na otrzymywanie drogą mailową treści handlowych. W procesie rejestracji każdy adres mailowy jest potwierdzany dzięki czemu wiemy, że dana osoba jest jego właścicielem. Nie wysyłamy częściej e-maili z reklamami do naszych użytkowników niż raz w tygodniu, dzięki temu skuteczność mailingu jest większa. Możliwy mailing tekstowy i html.

5. Oferta specjalna

     Dla szkół językowych oraz wydawnictw mamy przygotowaną ofertę specjalną. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt.

6. Jak otrzymać ofertę i zamówić reklamę?

     Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o wypełnienie formularza. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Przygotujemy również ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.